Room Type: Spálňa

Denné svetlo prináša zdravie

Kvalitné strešné okná predstavujú dlhodobú investíciu do vašej domácnosti. Prečo? Pretože môžu do vašej domácnosti privádzať až dvojnásobok denného svetla v porovnaní so zvislými oknami. Dostatok denného svetla vám môže poskytnúť pocit väčšieho priestoru a vaša domácnosť sa bude zdať väčšia, teplejšia a útulnejšia.

Prečo trvalo udržateľný život?

Pretože máme iba jeden domov a musíme ho chrániť. Inými slovami, je to naša príroda! Pri výrobe našich strešných okien myslíme aj na to, aby sme vytvorili výrobky s dlhou životnosťou pre lepšie a zdravšie vnútorné priestory. Strešné okná VELUX sú vyrobené tak, aby slúžili dlhé roky. Ich údržba, modernizácia a oprava sú jednoduché.

ThermoTechnology

Vedeli ste, že inovatívny izolačný systém s názvom ThermoTechnology® premení strešné okno na silný štít proti vetru a nepriaznivému počasiu, ktorý zadržiava teplo vnútri? Účelom tohto systému je poskytnúť ktorémukoľvek strešnému oknu vynikajúcu energetickú účinnosť a znížiť náklady na kúrenie.

Správna orientácia strešného okna

Chcete, aby do podkrovia prenikalo čo najviac denného svetla. Predovšetkým by ste mali vedieť, že plocha strešných okien VELUX by sa mala rovnať 15 – 20 % podlahovej plochy miestnosti. Rovnako dôležité je aj umiestnenie strešných okien. Strešné okná orientované na východ zabezpečia jasné svetlo počas rána, zatiaľ čo tie s orientáciou na západ vás odmenia najteplejšou „zlatou hodinou“ pred západom slnka.

Interiér a exteriér sú rovnako dôležité

Hľadáte čo najlepšie pohodlie v interiéri za dobrú cenu? Máme pre vás riešenie! Kombinované balenia roliet vám pomôžu regulovať intenzitu denného svetla a chrániť domácnosť pred nadmerným teplom. Áno, interiér a exteriér sú rovnako dôležité! Podľa svojich potrieb si môžete vybrať z rôznych kombinácií a využiť pritom naše zľavy.

Výnimočná

Kombinovaná roleta VELUX umožňuje regulovať svetlo vnikajúce do spálne alebo ho zablokovať, keď potrebujete kvalitný nočný spánok. Ide o dokonalé príslušenstvo pre vaše strešné okno – táto roleta typu „dva v jednom“ je ideálna pre spálne a obývačky. Môžete si vybrať z rôznych moderných a klasických farieb.

ZQQX-QSLU-MVGN

VHW-2PNH-2P7M-7U4P

VAH-WXWZ-3DXT-TGXU

VAH-KXEW-3R4R-RR7L

VAH-KNGP-PKUW-S72P

VAH-HXSV-W3WP-FMNW

U34P-XZFL-TDPX

SCO-YXTM-QYKV-3LUY

RVAP-RTRU-2ZLX

R2LR-XE9L-XV9V

QYTR-UXG6-OYVU

QQYH-QRVY-AAGK

PGTQ-YPYW-4WOP

OZ26-Y3NP-GX7Z

IDE-VXQW-4QZT-KPXU